07.03.2018
Seuran pelioikeuksien haku 25.3.2018 mennessä

Seuralla on pelioikeuksia jotka on jaettu seuran junioripelaajille käyttöön kaudeksi kerrallaan. Tarkoituksena on tukea omalta osalta junioreiden golfharrastusta olit sitten uusi harrastaja, kilpapelaaja tai useamman vuoden jo golfia harrastanut sekä olet seuramme jäsen. Juniori- ja valmennustoimikunta jakaa pelioikeudet hakemusten perusteella. Vapaamuotoiset hakemukset perusteluineen lähetetään 25.3.2018 mennessä juniori- ja valmennustoimikunnan puheenjohtajalle Taina Oleniukselle sähköpostitse, tainaolenius(ät)gmail.com

Juniori- ja valmennustoimikunta / Taina Olenius, puheenjohtaja


Takaisin uutisiin

Seuraavat kilpailut

 Swingi on Ruuhikoski Golfin ajankohtaisosio, jossa voit lukea kiinnostavia kuulumisia Ruuhikosken ajankohtaisista aiheista ja golfin parissa toimivista henkilöistä.
 Siirry